Львівський міський територіальний центр навчає людей похилого віку комп’ютерної грамоти

Львівський міський територіальний центр навчає людей похилого віку комп’ютерної грамоти.

У Залізничному відділенні соціальної допомоги вдома Львівського міського територіального центру та розпочато курс для для літніх львів’ян «Комп’ютер з нуля» у новому комп’ютерному класі.

Без комп’ютера не просто уявити собі сучасне життя. Персональні комп’ютери для жителів багатьох країн світу стали звичними домашніми апаратами, як, скажімо, телефон або телевізор. Це записник і довідник, бухгалтер і перекладач, домашній учитель і екскурсовод, кінотеатр, та засіб зв’язку. До того ж медицина довела, що люди після 50 років, які працюють на комп’ютері, освоїли Інтернет і активно користуються ним, значно покращують свій мозковий кровообіг, продовжують життя.

Завданням курсу є – допомогти людям похилого віку засвоїти будову комп’ютера; навчити навикам роботи з комп’ютером та Інтернетом, а також забезпечити спілкування в соціальних мережах, блогах, форумах щоб вдосконалити набуті ними знання.

Головна ціль – об’єднати людей поважного віку для адаптації в суспільстві. Надати можливість живого спілкування між учасниками курсу.

Звичайно, в пенсійному віці для освоєння комп’ютера вже потрібно трішки більше часу, проте комп’ютерній науці піддаються освоєнню у будь-якому віці, було б бажання!

А бажання у підопічних Львівського міського міського територіального центру є, ще й яке! Літні львів’яни із задоволенням записуються у навчальні групи та відвідують перші заняття.

 

Поділитись: