У Львівському терцентрі для відвідувачів провели спортивний захід

Для львів`ян літнього віку проводять цікаві та корисні заходи. Так, для відвідувачів центру дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, організували спорт-тайм під гаслом «Хвилини, що бережуть здоров’я».

«Ми намагаємось формувати здоровий спосіб життя літніх людей через виконання корисних фізичних вправ, які приведуть тіло в тонус. Але люди цього віку чутливі до надмірної активності організму, тому важливо розповісти їм як вправлятись правильно, без шкоди для власного здоров’я. В ході зустрічі учасникам показали вправи, які корисно виконувати щодень», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Нагадаємо також, що для своїх підопічних у Львівському терцентрі регулярно організовують заняття з йоги, які проводить спеціально запрошений тренер. Відбуваються ці заняття на свіжому повітрі, а саме у парку ім. Івана Франка.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: