У Львівському терцентрі для літніх львів’ян-слухачів курсу «Комп’ютер з нуля» організували випускний

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування для десяти літніх львів’ян, які упродовж двох місяців вивчали комп’ютерну грамотність і успішно закінчили курс «Комп’ютер з нуля», організували справжнісінький випускний та вручили сертифікати.

«Ми намагаємось допомогти людям старшого покоління засвоїти будову комп’ютера, навчити навичок роботи з комп’ютером та Інтернетом, навчити користуватися графічним редактором, оплачувати комунальні послуги через Інтернет, а також забезпечити спілкування в соціальних мережах, блогах, форумах. Крім того, відвідання комп’ютерних курсів є додатковою можливістю для літніх людей зустрічатися і спілкуватися у невимушеній обстановці з близькими за духом і інтересам людьми», – розповів директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Зазначимо, що у терцентрі й далі продовжують навчати основам комп’ютерної грамотності літніх львів’ян. Зокрема, уже зараз триває набір на навчання у групу початківців: звернутися можуть усі літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні терцентру. Крім того, навчальний курс «Комп`ютер з нуля» освоює ще одна група початківців. Також навчання продовжує й група більш досвідчених користувачів.

Комп’ютерний клас Львівського міського територіального центру для літніх львів’ян розпочав роботу з червня 2017 року за адресою вул. С. Петлюри, 29. Станом на сьогодні понад 160 осіб мали можливість оволодіти навичками роботи на персональному комп’ютері та закріпити раніше отримані знання.

Поділитись: