У Львівському міському територіальному центрі відзначили Всесвітній День вишиванки.

У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст. Свято відзначається щороку в третій четвер травня. Цьогоріч – це 18 травня.

Працівники Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян співали оду вишиванці у актовому залі музею етнографії та художнього промислу, що на пр. Свободи,15.

Зал був переповнений різноманітними вишиванками, і не було жодного повтору. У концертній програмі взяли участь запрошені гості – студентка національної музичної академії ім. М.Лисенка, солістка гурту «Джумавіта» – Маргарета Сторонянська, учні музичної школи № 5, молоді таланти нашого міста, лауреати премій та переможці фестивалів та пісенних конкурсів – Вікторія Кіш, Дмитро Фабінський, Анастасія Фабінська та Вікторія Васіна, тріо з народного самодіяльного хору «Нескорені» під керівництвом Богдани Сімович – Федір Голець, Наталія Баховська та Оксана Бібель.

Кожне районне відділення соціальної допомоги вдома індивідуально презентувало старовинні вишиванки, що збереглися у літніх городян і створені ще руками їх бабусь. Майстринями з «золотими руками» виявилися як підопічні, так і працівники Львівського міського територіального центру.

Щоб славила моя праця

Рідну Батьківщину,

Щоб сміялася сорочка

Файними квітками,

Щоб пишалась Україна

Своїми майстрами.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

 

Поділитись: