У Львівському міському територіальному центрі відбулась п’ята, заключна, намистина «Великодньої вервиці»

Відбулася п’ята, заключна намистина «Великодньої вервиці». 22 квітня у Львівському міському територіальному центрі відбулась п’ята, заключна намистина «Великодньої вервиці», у рамках якої літніх городян було запрошено у цех кондитерських виробів «Концерну Хлібпром».

Під час екскурсії бабусі та дідусі дізналися, що «Концерн Хлібпром» дбає про збереження національних традицій виробництва та поряд з тим переймає найкращий світовий досвід. Всім було цікаво послухати про особливості технології виробництва кондитерських виробів,а зокрема про випікання паски.

Львів’янам поважного віку показали автоматизоване виробництво. Це був перший автоматизований хлібозавод в Україні, оснащений французьким, швейцарським та німецьким обладнанням. Всі мали змогу побачити, як величезні машини самі роблять хлібні вироби – італійську чіабату – від замішування тіста і до розфасовування у коробки.

Доповнила екскурсію дегустація виробів – кожен зміг поласувати свіжоспеченою чіабатою та запашними пряниками. Також всі бажаючі придбали паски – рецепт та технологію випікання яких,згідно з українськими традиціями тримають у таємниці.

Завідувач відділення соціально побутової реабілітації Вікторія Тарасенко-Романів підсумувала:«Ось і закінчився ряд перед Великодніх заходів. Сподіваємося,що було цікаво відвідати наші майстер-класи,а також прослухати духовні сторінки. Бажаємо всім щасливого Великодня! Дякуємо тим,хто допомагав,а також брав участь. Будемо і надалі намагатись радувати львів’ян поважного віку».

Захід організувало відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: