У Львівському міському територіальному центрі проводять зустрічі присвячені фізичному здоров’ю

Для львів`ян літнього віку проводять цікаві зустрічі з різнопланового розвитку людини. Так, вчора, 7 листопада, для відвідувачів центру дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська 3а, відбувся спорт-тайм під гаслом: «Хвилини, що бережуть здоров’я».

Метою заходу було формування здорового способу життя літніх людей, через виконання корисних фізичних вправ, які приведуть тіло в тонус, без особливого навантаження на серцево-судинну систему. Адже люди цього віку, чутливі до надмірної активності організму. Тому важливо розповісти їм, як з цим вправлятись правильно, без шкоди для власного здоров’я.

Під час проведення зустрічі учасникам показали вправи, які корисно виконувати щодень.

До найважливіших факторів формування здорового способу життя належать фізична активність і загартування організму. Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов’язковими компонентами здорового способу життя, мають біологічну, а не тільки соціальну природу. Вони відпрацьовувалися в процесі адаптації, еволюції і природного добору протягом мільйонів років.

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: