У Львівському міському територіальному центрі провели турнір з більярду

У суботу, 2 липня, працівники Львівського міського територіального центру провели турнір з більярду серед літніх городян.

Під час турніру присутні дізналися про історію виникнення та види більярду,а також для них провели майстер-клас з техніки гри.

Історія гри вбільярдбере свій початок у Франції у XV сторіччі. У 1600 роках більярд був вже достатньо відомим, та згадується у творі Вільяма Шекспіра «Антоній і Клеопатра». Слово «більярд» походить від французького -«bille», що означає «куля».

Загальновідомий факт — більшість професійних більярдистів в літньому віці зберігають хорошу гостроту зору.

«Слід зазначити,що гра на більярді дозволяє людині стати більш врівноваженою і відмінно знімає нервову напругу від перебування в стресових ситуаціях. Більярд легко дозволяє дистанціюватися від повсякденних турбот і відпочити в приємній атмосфері» – розповів директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський.

Підопічні із захватом взяли участь у змаганнях. Фіналістів було нагороджено заохочувальними призами.

Завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Вікторія Тарасенко-Романів повідомила: «Спортивні ігри об’єднують в спільне коло, допомагають підняти дух змагання. Плануємо і надалі проводити заходи такого ж напрямку для людей поважного віку».

Захід провело відділення соціально-побутової реабілітації.

 

Поділитись: