У Львівському міському територіальному центрі для літніх львів’ян організували спортивний захід

Для львів`ян літнього віку проводять цікаві та різнопланові заходи. Зокрема, у парку ім. І. Франка для літніх дідусів та бабусь організували спортивний захід, що має назву «Хвилини, що бережуть здоров’я».

«Мета заходу – формування здорового способу життя літніх людей через виконання корисних фізичних вправ, які приведуть тіло в тонус без особливого навантаження на серцево-судинну систему. Люди цього віку чутливі до надмірної активності організму. Тому важливо розповісти їм, як вправлятись правильно, без шкоди для власного здоров’я. Під час проведення зустрічі учасникам показали вправи, які корисно виконувати щодня», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: