У Львівському міському територіальному центрі для літніх людей організували заняття з йоги

12 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту для відвідувачів центру денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська,3а провели заняття з йоги.

В часі спілкування присутні довідались, що Йога спрямована на розвиток гнучкості, зміцнення м’язового корсету, витягування хребта і формування гарної постави, збільшення рухливості суглобів, покращення роботи внутрішніх органів і всіх систем організму, профілактика варикозу, гіпертонії та інших захворювань.

Літні люди дізнались, що особливо корисні тренування з йоги людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, втомлюються від буденності, шуму, галасу. Йога вважається практикою, доступною всім, яку завжди можна адаптувати під конкретний організм.

Після заняття з йоги, яке провела Юлія Матиящук «Юні» спортсмени отримали задоволення, тому що немає втоми, відчуття фізичного виснаження.

Йога – це неймовірний шлях до гармонії душі та тіла, перевірений тисячоліттями практики. Довга і захоплююча дорога самовдосконалення починається з першого кроку.

Йога дослівно перекладається як «зв’язок з абсолютним духом…».

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: