Львівських старшокласників навчають, як правильно обирати професію

У Львівському міському центрі соціальних служб триває профорієнтаційний проект «Простір вибору», який готує старшокласників зі сімей у СЖО до вступу у вищі навчальні заклади. Цього разу учасники проекту відвідали Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України. 

«Учасники проекту відвідали Музей навчального закладу, бібліотеку, тир і навчальні аудиторії. Також вони дізнались історію університету, ознайомились зі структурою, правилами вступу та основними перевагами навчання в університеті. Це вже друга екскурсія у вищий навчальний заклад Львова в межах цього проекту. Минулого тижня старшокласники відвідали Львівську політехніку, а на наступний тиждень запланована екскурсія в Львівський національний університет імені Івана Франка», – розповіли в установі.

А загалом проект довготривалий і триватиме аж до кінця літа. В його межах заплановано ще ряд візитів. Зокрема, діти відвідають ще Львівський національний університет ім. Івана Франка; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності; Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького; Український католицький університет.

Крім візитів у ВНЗ, проект передбачає тренінги, які допоможуть краще зрозуміти дітям що вони люблять та чим насправді хочуть займатись в майбутньому. Також будуть зустрічі з відомими людьми з надихаючими історіями успіху, заняття з психологами по самопрезентації, самоменеджменту. Завершальним етапом проекту стане «соціальне репетиторство» або долучення дітей до підготовчих курсів, які діють при ВНЗ.

 

 

 

Поділитись: