Львівських школярів навчають як долати стрес, вирішувати конфлікти та підвищувати самооцінку

Працівники Львівського міського центру соціальних служб відновили роботу у школах Львова. Зокрема, фахівці установи уже проводять тренінгові заняття зі школярами 1-11 класів у 50 навчальних закладах міста. У подальшому у центрі планують охопити тренінговою діяльністю усі школи Львівської МТГ.

Теми для тренінгів у центрі підбирали актуальні: ті, які стосуються школярів. Серед найбільш затребуваних – «Стрес та навички саморегуляції» (1-11 класи), «Емоційний інтелект» (1-11 класи), «З розумінням до кожного (толерантність)» (3-11 класи), «Навички розуміння та вирішення конфліктів» (4-11 класи), «Самооцінка» (4-11 класи), «Профорієнтація» (8-11 класи).

Також напрацьована програма «Насильство поруч. Як реагувати?»: це заняття для учнів 7-11 класів та для педагогів. Заняття відбуваються спільно з Мобільною бригадою.

«Тема «Стрес та навички саморегуляції» – одна із таких, якою цікавляться школярі. І охоче долучаються до заняття. Ми обговорюємо з учнями, що таке стрес, які його ознаки, а також питаємо в дітей, як вони долають його. Своєю чергою ми пропонуємо та одразу практикуємо різні техніки для саморегуляції. Це техніки дихання, вправи на переключення уваги та зняття напруги в тілі», – розповіли в установі.

Заняття відбуваються як офлайн, так і онлайн форматах. Офлайн заняття триває 45 хвилин для 1-5 класів та півтори години – для 6-11 класів. Клас ділиться на дві групи, а заняття проводяться в різних приміщеннях. Один фахівець працює з однією групою, інший фахівець – з іншою.

Тренінгове заняття в онлайн-форматі триває 45-60 хвилин на платформі Zoom або Meet.

Поділитись: