Завтра, 23 січня, в Палаці культури ім. Г. Хоткевича (вул. Кушевича, 1) відбудеться прем’єра вистави-мюзиклу «Казка на білих лапах». Початок – о 18:00 год.

Автор ідеї, композитор та музичний керівник проекту – соліст вокальної формації «Піккардійська Терція» Ярослав Нудик. Режисер-постановник – провідна актриса Національного театру ім. М. Заньковецької Олександра Бонковська. Звучатимуть різдвяні пісні Ярослава Нудика в аранжуванні Юрія Саєнка – заслуженого діяча мистецтв України. Організатор – Оксана Потимко, фінансовий партнер – Львівська міська рада.

«Ідея інклюзивного різдвяного мюзиклу з’явилась у Ярослава Нудика після роботи над „Дитячим Кобзарем“, який був виданий шрифтом Брайля та озвучений. Концепцію різдвяного дійства задумала Олександра Бонковська – святкування Різдва у колі інтелігентної львівської родини. На роль мами запросили відому співачку Оксану Муху, роль батька випала Ярославу Нудику. А завершиться театралізований різдвяний вечір візитом зіркових колядників, зокрема скрипаля Олександра Божика. До речі, Оксана Муха та Олександр Божик долучилися і до організації дійства», – розповіла Оксана Потимко.

У мюзиклі братимуть участь 17 незрячих дітей з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Дніпропетровської, Миколаївської, Хмельницької, Рівненської, Волинської областей. Вік дітей – від 7 до 14 років, усі вони здебільшого навчаються у звичайних школах України за програмою інклюзивної освіти, є й кілька учнів спеціальних шкіл-інтернатів.

Казку на білих лапах» планують показати в різних регіонах України. Під час гастролей до проекту долучатимуть інших незрячих дітей. «Маємо намір показати постановку, зокрема, у Харкові, Слов’янську, Одесі, Києві, на Закарпатті», – каже Оксана Потимко.

Вхід на виставу-мюзикл «Казка на білих лапах» 23 січня у Палаці ім. Г. Хоткевича – за запрошеннями. Контактна особа: Оксана Потимко, тел.: +38 (097) 244 06 84.

Поділитись: