Львівські ветерани побували на пізнавальній екскурсії до батьківщини Степана Бандери, а також до Гошівського монастиря

В жовтні, 68 осіб з числа ветеранів, які входять до Львівського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів побували в с. Старий Угринів, Івано-Франківської області, де народились Степан Бандера – голова Проводу Організації Українських Націоналістів, а також Григорій Перегіняк (псевдонім “коробка”) – організатор збройних відділів УПА на Волині . Поїздка приурочена до 75 річниці створення УПА.

В ході поїздки учасники побували зокрема в музеї ім. С. Бандери, де дізнались цікаві факти про знаного діяча українського визвольного руху, а також про інших учасників руху боротьби за становлення незалежної України. Окрім того, в рамках цієї ж поїздки ветерани відвідали ще й Гошівський монастир.

Подорож організована Львівським міським відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів за фінансової підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загалом на ведення статутної діяльності організації у 2017 році виділено з міського бюджету м. Львова 55 тис. грн.

Поділитись: