Львів’яни поважного віку побували на екскурсії у музеї Олени Кульчицької

Для львів’ян літнього віку організовують цікаве дозвілля. Так, у четвер, 25 жовтня, для дідусів та бабусь, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, провели пізнавальну екскурсію у художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької.

Під час екскурсії усім розповіли про художню спадщину Олени Кульчицької: а це понад 6 тисяч творів, 4 тисячі з яких – графічні роботи. Також присутні оглянули виставку «Українська народна вишивка із колекції Олени та Ольги Кульчицьких», де представлено вишиванки із різних регіонів Західної України, жіночі вишиті сорочки, які зібрала художниця, акварелі із зображенням народного одягу та фотографії.

«Відвідування музеїв літніми львів’янами вже стало хорошою традицією. Ми вдячні керівництву та працівникам музеїв за сприяння та підтримку соціальних проектів і розвиток програми пізнавального дозвілля для літніх городян, адже ці люди потребують великої уваги та підтримки», – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: