Львів’яни поважного віку побували на екскурсії в музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

6 травня 2016 року в рамках ряду заходів «Великодня вервиця» львів’яни поважного віку побували на екскурсії в музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

Завдяки екскурсоводу всі дізналися що одним з найулюбленіших місць відпочинку в будь-яку пору року є Шевченківський гай — музей народної архітектури і побуту. Місцевість, на якій розташовується музей, Львів’яни по-старому називають Кайзервальдом (з нім. Королівський ліс). Таку назву ця територія отримала за часів Австро-Угорської імперії.

У цьому гаї можна оглянути близько 120 пам’ятників традиційної народної архітектури і будівництва. Його територія охоплює близько 60 га., умовно розділених на шість етнографічних зон: Гуцульщина, Лемківщина, Бойківщина, Буковина, Поділля і Волино-Поділля. Сам ландшафт і рельєф парку нагадують карпатський, з його пагорбами і долинами, а також тут дбайливо відтворена рослинність Карпат. Сюди були перенесені історичні споруди з різних регіонів Західної України.

Прекрасна весняна погода сприяла гарному настрою і чудовій прогулянці по музею під відкритим небом. Усім цікаво було відвідати виставку організовану Львівським міським територіальним центром. Літні львів’яни побачили вироби на великодню тематику, які власноруч виготовили під час майстер-класів.

Добряче находившись і стомившись бабусі та дідусі ласували паскою з чаєм під старовинною хатиною на свіжому повітрі та ділилися враженнями від екскурсії.

Захід організувало та провело відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського тер центру.

 

Поділитись: