Львів’яни поважного віку побували в «чорній кам’яниці»

4 серпня 2017 року відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян побували на екскурсії у Львівському історичному музеї, а саме в «чорній кам’яниці».

«Чорна кам’яниця» – будинок, який знаходиться за адресою пл..Ринок, 4 належить до Львівського історичного музею та має давню історію був побудований у 16 ст.

Кам’яниця – один із найкращих зразків міщанського будівництва епохи Ренесансу. Фасад вкритий “діамантовим рустом”, портали і вікна прикрашені різьбою з мотивами виноградної лози, голівками ангелів та пташок.

Літні львів’яни побували на другому поверсі у відділі «історії української діаспори», де висвітлено окремі фрагменти трьох головних потоків українського еміграційного руху, хронологічні рамки якого охоплюють кін. XIX – кін. ХХ ст.

Пам’ятки зібрані в експозиції допомагають глибше зрозуміти, що українці, які живуть поза межами України є вагомою гілкою українського народу, яка поповнює скарбницю нашої спільної історії, науки, культури і мистецтва.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: