Львів’яни похилого віку побували  на екскурсії в Підгорецькому та Олеському замках

28 вересня городяни літнього віку, підопічні Львівського міського територіального центру, побували на екскурсії в Підгорецькому та Олеському замках. Поїздка організована Львівським міським територіальним центром в рамках заходу управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради «Мандрівки рідним краєм».

«Ця поїздка вже є другою за ліком в рамках циклу заходів «Мандрівки рідним краєм». Екскурсія організована з метою відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та ознайомлення львів’ян літнього віку з мальовничими та сакральними місцями нашого прекрасного краю»,-начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович.

Поїздка розпочалась зі знайомства з унікальним для України королівським замком в селі Підгірці. Другою частиною екскурсії були відвідини Олеського замку. Працівники замку люб’язно погодилися провести для учасників пізнавальну екскурсію у залах.

«Наші підопічні із захопленням відвідали древні замки та були вражені їхньою красою та історичною величчю»,– директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський

 

Поділитись: