Львів’яни літнього віку зустрічали Новий Рік за старим стилем

Зараз триває один з найфеєричніших періодів в році. Період, коли ми відзначаємо світлі зимові різдвяні свята, які несуть нам надію на краще майбутнє та на здійснення задумів та мрій. З цієї нагоди, 13 січня, для львів’ян літнього віку Львівського міського територіального центру в центрі денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, відбулась зустріч: «Новий Рік за старим стилем». В ході зустрічі учасники привітали один одного із святами, спільно поколядували та обмінялись теплими позитивними емоціями.

Великим мотивуючим моментом стали посмішки стареньких, по очах яких було видно радість, яка наповнювала й зігрівала їхні серця. В цей період особливо важливо нести людям хороший настрій, дарувати відчуття єдності та святкування, через спільну коляду, яку подарували дідусям та бабусям семінаристи на чолі з ректором отцем Йосафатом Вищої духовної семінарії Отців Василіян, що розташована в смт. Брюховичі.

Присутні привітали з Днем народження Романію Данилюк – поетесу, письменницю, члена Національної спілки журналістів, члена Української асоціації письменників Західного регіону, активної учасниці заходів Львівського міського територіального центру.

Організувала та провела зустріч культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька

 

Поділитись: