Львів’яни літнього віку відзначили свято Преображення Господнє і Спаса Ісуса Христа

Минулої суботи, 19 серпня, українці відзначали одне з найважливіших християнських свят – Преображення Господнє і Спаса Ісуса Христа. У народі це свято має назву Яблучний Спас.

З цієї нагоди літні городяни Львівського міського територіального центру побували на Божественній літургії в Храмі Покрову Пресвятої Богородиці.

Це свято належить до дванадесятих свят, пов’язаних з подіями з життя Христа і Пресвятої Діви Марії, встановлене у пам’ять преображення Ісуса Христа перед учнями на горі Фавор, про що розповідають три євангелисти – Матвій, Марко і Лука. Вважається, що свято Преображення нагадує людям про необхідність духовного преображення. Церква вчить, що Своїм Преображенням, Спаситель дозволив людям на власні очі побачити Преображення, яке очікує людину в Царстві Божому. Христос готував учнів до Своєї смерті, вони повинні побачити Його у славі, щоб не похитнутися у вірі в часі випробувань.

Організувало відвідування храму Покрову Пресвятої Богородиці, що за адресою – Левандівка, вул. Сяйво, 14, відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: