Львів’яни літнього віку- відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру побували на занняті з йоги.

15 листопада львів’яни літнього віку- відвідувачі центрів денного дозвілля Львівського міського територіального центру побували на занняті з йоги.

«Гармонія тіла та душі» – під таким гаслом пройшов майстер-клас з йоги, який провели вже не вперше для людей похилого віку.

Йога- стародавня індійська езотерична традиція, основи якої вперше були систематизовані, ще у 2 столітті до нашої ери.

Вчення йоги багатогранне. Його основна мета – досягнення нірвани (повне поєднання творіння із своїм творцем). Власне і саме значення санскритського терміну «йога» перекладається як «поєднання». Тобто поєднання створеного зі своїм творцем.

Бабусі і дідусі старанно виконували всі вправи, які показувала інструктор. Принадність йоги в тому, що відкривати її для себе можна безмежно, плавно освоюючи нові рівні і розвиваючі свої можливості. Йога вчить людину розслаблятися, отримувати заряд бадьорості і гарного настрою, сприяє підтримці здоров’я.

Особливо важлива йога для жінок, які перебувають у зрілому і похилому віці. У цьому віці порушується рухливість суглобів, а це найдавніше вчення, навпаки, підвищує гнучкість тіла і повертає колишній тонус м’язів. Завдяки цьому тіло стає більш підтягнутим і міцним.

Крім того, заняття йогою сприяють підтримці душевної рівноваги, допомагають побороти депресію і відчуття безпорадності, які так характерні для жінок після 50 років.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: