Львів’яни літнього віку відвідали виставку художнього текстилю « Традиція – Інтерпретація – Трансформація »

17 серпня літні городяни Львівського міського територіального центру побували на ретроспективній виставці в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького. В ході екскурсії присутні оглянули роботи, які поетапно висвітлюють грані практичної реалізації проекту “Екологічний ракурс” й презентують роботи його незмінних учасників. Таких, як Наталія Дяченко-Забашта, Галина Забашта, Зеновія Шульга та творчий тандем Оксани Литвин і Ярослава Сахра.

Серед чільних експонатів виставки – гобелен “Дороги”, який виконала доцент кафедри художнього текстилю і моделювання костюма Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука Наталія Дяченко-Забашта. Він є матеріалізованим свідоцтвом зусиль, докладених українськими художниками, аби зберегти відомий наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. ткацький осередок у Глинянах, що на Львівщині.

Кожен захід, який організовуємо для літніх людей Львівського міського територіального центру, спрямований на всебічний їх розвиток. Важливо, що дідусі та бабусі отримують задоволення від участі в них, а це один з основних стимулів до ще активнішої нашої діяльності.

Організувало відвідування виставки відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: