Львів’яни літнього віку весело провели Різдвяні свята

Минулої п’ятниці 17 січня львівяни літнього віку Галицького району, які перебувають на обслуговуванні у міському терцентрі взяли участь у заході «Прощання з колядою». До дідусів і бабусь в гості завітали вокально–хореграфічний ансамбль «Чорнобривці» при мистецькому центрі «Веселі черевички».

«В результаті зустрічі позитивний різдвяний настрій охопив всіх учасників. Нам приємно, що наші підопічні проявляють ініціативу й хочуть творити заходи у спільному виконанні своїх одноліток, що свідчить про соціалізацію одиноких людей літнього віку в соціум, й створює відчуття єдності духом»,– повідомили у Львівському міському територіальному центрі

Цього ж дня працівники Шевченківського відділення Львівського терцентру організували щедрування по домівках своїх підопічних. Так соціальні робітники разом керівництвом відділення привітали щедруванням та колядами людей літнього віку.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, бюджетна установа підпорядкована управлінню соціального захисту Львівської міської ради, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

 

Поділитись: