Львів’яни літнього віку творили красу власними руками

Для літніх людей, які є підопічними Львівського міського територіального центру, провели майстер-клас під гаслом «Наші вміння – творимо красу власними руками». Захід відбувся в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а).

«Під час проведення заняття учасники виготовляли квіткові. Такі групові заняття позитивно впливають на моторику рук, відшліфовують концентрацію, увагу та уявне бачення об’єкта, що з віком у людей послаблюється. Власне, майстер-класи проводимо регулярно й тішить те, що наші відвідувачі радо беруть в них участь. Такі зустрічі дарують літнім людям позитивні емоції та хороший настрій», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: