Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Минулого тижня, 13 червня старші городяни Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), побували на пізнавальній екскурсії в Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України. В ході зустрічі присутні дізнались, що музей був створений 1951 року. Сьогодні його експозиція поділяється на два відділи: етнографічний (понад 44 000 експонатів) і мистецького промислу (понад 28 000 експонатів).

В часі екскурсії літні люди відвідали виставку львівської майстрині художнього текстилю Софії Буряк – «Погляд у вікно вчорашнього літа», на якій представлені витвори художнього текстилю (класичний гобелен, ситодрук по льону, клейова техніка, ручний папір).

Відвідувачі пізнали глибини розвитку народних культур, особливості побуту, обрядів і звичаїв, побутової культури та народного мистецтва українців, а також зразків декоративно-ужиткового мистецтва народів світу.

Ми вдячні керівництву та працівникам музеїв за сприяння та підтримку соціальних проектів і розвиток програми пізнавального дозвілля для літніх городян, адже ці люди потребують великої уваги та підтримки.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Поділитись: