Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Вже стало доброю традицією, щотижня організовувати цікаві заходи для самотніх людей поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі. Так, вчора 4 травня городяни поважного віку побували в Музеї Ідей на виставці «Нова хвиля французької ілюстрації», яка надана паризькою галереєю «L’illustre Boutique» Французькому Інституту в Україні для показу у рамках 14-ї Французької Весни в Україні.

В часі проведення екскурсії літні люди дізнались що Галерея «L’illustre Boutique» (Блискучий Бутік) розташована у гарному пасажі «Du grand cerf» 2-го округа Парижа і вже більше п’яти років відома продажами гравюр та своїм вишуканим та ретельним вибором ілюстрацій, непритаманним елітарності інших галерей. Галерея друкує та видає сучасні ілюстрації, підписані та пронумеровані рукою художника, лімітованими тиражами (від 30 до 100 екземплярів максимум).

Ці відбитки є результатом зустрічі із кожним ілюстратором та спільної праці з видавцем.

В ході мандрівки відвідувачі довідались, що Гравюри надруковані у Франції на спеціальному рельєфному папері. «L’illustre Boutique» використовує пігментні чорнила, які гарантують захист від ультрафіолетових променів. Після остаточного розпродажу, ілюстрації не перевидаються, що робить їх раритетними та оригінальними.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: