Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Щотижня для літніх людей, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, проводять цікаві заходи дозвілля. Так, в центрі денного дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а відбувся семінар-диспут на тему: «Щастя, як я його розумію».

«Під час розмови наші підопічні поділились власною формулою досягнення щастя. А ще під час зустрічі дідусі та бабусі відповідали на питання: як слід сприймати життя, аби відчувати себе щасливим; як визначити, що ж в світі є насправді важливим; на чому потрібно акцентувати життєві сили і увагу», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: