Львів’яни літнього віку цікаво проводять дозвілля

Літні львів’яни цікаво проводять дозвілля:учорагрупа дідусів та бабусь побувалина пізнавальній екскурсії в музеї історії релігії. Про це повідомили у Львівському міському територіальному центрі.

Як повідомила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівськогго терцентру Віра Костецька, екскурсанти оглянули наявні сакральні артефакти різних історичних епох, ознайомились з цікавими фактами розвитку тої чи іншої релігійної течії з урахуванням етнічних особливостей кожного регіону сучасної України. Також вони довідались, що з огляду на це, кожен період історії вносив певну особливість у розвиток релігії, традицій віросповідання українців.

«Організація дозвілля для одиноких львів’ян поважного віку є невід’ємною частиною нашої роботи. Даючи можливість спілкування, пізнання нового, участі в колективних заходах, ми створюємо умови для покращення емоційного стану та духовного насичення їх життя», – додала вона.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: