Львів’яни літнього віку разом згадували “Шкільні  роки”

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян продовжують систематично організовувати цікаві заходи по збагаченню дозвілля. Так, цієї середи, 31 серпня, для львів’ян літнього віку провели тематичну зустріч «Коли були ми молодими». Захід відбувся в центрі дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а.

Під час проведення зустрічі дідусі та бабусі мали можливість поділитись приємними спогадами молодих років, переглянути старі фотоальбоми юності, просто приємно поспілкуватись із однолітками та відповідно гарно провести час.

Великою приємністю для присутніх було привітання наших відвідувачів, любих вчителів з Днем знань, які вони пронесли через роки. Ми вдячні педагогам Горбик М.М., Чорній А.І., Горбач С.М., Огородовій М.П. за душевне тепло і наснагу до життя! Будьте нам всі здорові!

На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі по духу, по переконаннях чи інтересах, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв’язки, а нові формуються не так швидко як в молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, ми проводимо цю зустріч.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: