Львів’яни літнього віку присвятили дозвілля духовному збагаченню

Вже традиційно для одиноких літніх мешканців нашого міста організовують цікаві пізнавальні заходи дозвілля. Так, вчора 31 січня, люди поважного віку Львівського міського територіального центру побували уВасиліянському інституті філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського, що в Брюховичах.

Під час візиту учасники ознайомились із побутом, стилем життя духовенства, взяли участь у спільній молитві, а також оглянули шопку, альтанку, яку облаштували мешканці монастиря. В часі спілкування присутні довідались, що Чин святого Василія Великого (лат. Ordo Sancti Basilii Magni), також: Василіянський Чин святого Йосафата і Отці Василіяни — один з основних монаших орденів Української греко-католицької церкви. Метою діяльності, згідно з його Конституціями, є плекання спільнотного життя задля власного освячення через виконання обітів і заповідей любові та задля спасіння ближніх за посередництвом благовістування через проведення місій і реколекцій, наукову та видавничу діяльність, душпастирство і працю з молоддю.

Великою приємністю для літніх людей було спілкування з студентами інституту, які випромінюють добрі, щирі усмішки, позитивні емоції. В ході зустрічі гостинні господарі запросили літніх людей розділити з ними обідню трапезу.

Ми маємо на меті нести до літніх людей духовні цінності та розкрити досі небачений бік духовного життя, осередок та оберіг релігійних традицій, з цією метою ми і надалі будемо організовувати поїздки на історико – релігійну тематику, які б правдиво й повно висвітлили процес зародження, становлення та розвитку більшості конфесій, релігійних і релігійно-філософських течій.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: