Львів’яни літнього віку приймають активну участь у заходах Book Forum

У четвер, 20 вересня, в рамках благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» люди літнього віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували у Львівському будинку органної та камерної музики, де мали можливість побачити та послухати виступи найкращих львівських хорів.

«Літні львів’яни проявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: