Львів’яни літнього віку приймають активну участь у Форумі видавців

В рамках благодійної акції « Третій вік: задоволення від читання » літні люди, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, 15 вересня побували на зустрічі з письменником, лауреатом Шевченківської премії, Василем Шклярем. В ході заходу дідусі та бабусі мали нагоду ознайомитись з творчістю письменника та його планами на майбутнє. За час спілкування присутні вели діалог з автором, декламували власні вірші та заспівали пісні, присвяту знаному українцю Василю Шкляру.

Того ж дня, ввечері городяни поважного віку відвідали Гала-концерт « Пісні нашої молодості » у Львівській обласній філармонії, за участі народного артиста України Павла Дворського, Оксани Мухи, гурту «Соколи», В’ячеслава і Павла Дворського (молодшого).

Літні люди проявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають.

Організувало відвідування заходів відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: