Львів’яни літнього віку проводять дозвілля розширюючи культурні горизонти

Вчора, для городян поважного віку Львівського міського територіального центру провели пізнавальну екскурсію в мистецькій галереї Гері Боумена у Львові — простір сучасного мистецтва.

В ході спілкування присутні дізнались, що мистецька галерея Гері Боумена у Львові завдячує своїй назві та існуванню меценату, англійцеві українського походження, Гері Боумену. Галерея співпрацює з провідними українськими художниками другої половини ХХ-початку ХХІ ст., а також дає шанс молодим та перспективним творцям виставляти свої роботи. Тут відбуваються виставки сучасного мистецтва: живопис, графіка, скульптура, фотографія. Представлені художники із України, Європи, США, Канади. У галереї Гері Боумена постійно відбуваються виставки вихованців львівського центру «Джерело».

Люди, які перебувають на схилі літ, потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне, в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади.

Організувало відвідування галереї літніми людьми відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: