Львів’яни літнього віку подорожували рідним краєм

11 жовтня підопічні Львівського міського територіального центру побували на найвідомішому водоспаді Львівської області — Кам’янецькому.

В часі мандрівки присутні довідались, що назва цього красеня походить від гірської річки Кам’янка,перепад висот падіння води у ньому сягає 6 м. Водоспад Кам’янка складається із одного каскаду, який скельним виступом ділиться на два потоки.

Літні мандрівники мали можливість помилуватись Кам’янецьким водоспадом, який розташувався посеред лісистих схилів на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди.

Люди, які перебувають на схилі літ, потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне, в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади.

Поїздка організована Львівським міським територіальним центром в рамках заходу управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради «Мандрівки рідним краєм».

 

Поділитись: