Львів’яни літнього віку побували на Високому Замку

Львів’яни поважного віку побували на екскурсії в парку Високий Замок, який розташований на Замковій горі і є найулюбленішим місцем прогулянок львів’ян та гостей міста.

«Вже стало хорошою традицією щотижня організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності терцентру Віра Костецька. – Адже літні люди потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади».

Під час прогулянки літні мандрівники оглянули місто з висоти пташиного польоту, звідки видно Старе місто з Ратушею в центрі, а також храми збудовані у різних стилях. Також екскурсовод їм розповіла про те, що загальна площа парку – 36,2 га., про те, що у 1957 році на Замковій збудували Львівський телецентр та телевізійну вежу, яка має близько 200 метрів у висоту.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: