Львів’яни літнього віку побували в Соборі Святого Юра

20 серпня літні городяни, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) побували у пам’ятці барокової архітектури в Україні – архикатедральному соборі Святого Юра, який є головним греко-католицьким храмом Львова. Під час екскурсії дідусі та бабусі дізнались, що храм є зберігачем безцінних скарбів, до числа яких входять: Чудотворна Ікона Божої Матері Теребовлянської (початок XVII століття), яка була перевезена єпископом Львівським Йосипом Шумлянським (1643-1708) з Тернопільщини, дзвін (1341), який був зроблений на замовлення князя Дмитра Дедька.

Також для літніх городян провели унікальну екскурсію хорами храму, де відвідувачі із захопленням насолоджувались інтер’єром архітектурної та духовної перлини Львова з висоти хорів.

Учасники зустрічі побували у крипті під собором, де розташована усипальниця предстоятелів Української Греко-Католицької Церкви: митрополита Андрея Шептицького, кардинала Сильвестра Сембратовича, кардинала Мирослава Івана Любачівського, Патріарха Йосипа Сліпого. Крім того, в крипті зберігається прах князя Галицького Ярослава Осмомисла.

В часі відвідин Собору Святого Юра присутні спільною молитвою вшанували пам’ять великого подвижника віри митрополита Андрея Шептицького.

Ми маємо на меті нести до літніх городян духовні цінності та розкривати досі небачений бік духовного життя.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Поділитись: