Львів’яни літнього віку побували в Музеї вишиваних ікон та образів

Для львів’ян поважного віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, організували екскурсію в Музей вишиваних ікон та образів отця Дмитра Блажейовського.

«Це вже не перша екскурсія музеєм видатного митця, який створив неперевершену творчу колекцію вишиваних ікон, що експонувались в різних куточках світу, а також у 150 великих та малих містах України. Під час візиту до музею літні люди довідались, що у доробку отця Дмитра Блажейовського майже 350 ікон та хоругв. Це і вишивки із зображеннями Ісуса Христа, Богородиці, святих. А ще у колекції – дванадцять ікон празникового циклу, ікона Тайної Вечері, 6 страсних ікон, ікони апостолів, епізоди з Біблійної історії, портрети Шевченка, Франка, Лесі Українки, Маркіяна Шашкевича, Митрополита Андрея Шептицького та Патріарха УГКЦ Кардинала Йосифа Сліпого», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: