Львів’яни літнього віку побували в музеї «Таємна аптека»

Для людей поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, провели екскурсію у інтерактивному музеї «Таємна аптека».

«Наші підопічні ознайомилися з історією незвичного музею. Вони, зокрема, довідались, що аптека «Під Угорською короною» заснована 1772 року на колишній Бернардинській площі (тепер площа Соборна) представником знаної родини французьких емігрантів Александром Лошан де Бер’є. Назва аптеки пов’язана з тим, що за легендою у Бернардинському монастирі певний час перебували реліквії Св. Стефана – короля і покровителя Угорщини.

А ще літні мандрівники дізналися про потаємний вхід у підземелля, де виявили давню фармацевтичну лабораторію, у якій загадковий аптекар досі «варить» мило для хабарників і виготовляє «пігулки для щастя». Також під час екскурсії присутні переглянули цікавий фільм про таємного аптекаря, були свідками приготування ліків, смакували еліксир молодості та щастя», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: