Львів’яни літнього віку побували на екскурсії в обсерваторії

Вчора 19 червня для львів’ян літнього віку Львівського міського територіального центру провели пізнавальну екскурсію в Астрономічній обсерваторії, яка є науково-дослідною установою Львівського національного університету імені Івана Франка.

В ході проведення екскурсії дідусі та бабусі дізнались, що це одна з найстаріших обсерваторій Східної Європи, заснована у 1771 році. Перші документально підтверджені астрономічні спостереження у Львові датовані серединою ХУІІІ століття, першу згадку про будівництво обсерваторії знайшли у архівній збірці витягів із львівських міських актових книг про діяльність ордену єзуїтів у Львові. В часи сьогодення основними структурними підрозділами Обсерваторії є наукові відділи, які сформовані відповідно до основних напрямків досліджень та Положення про Астрономічну обсерваторію. Завітавши на екскурсію, дідусі та бабусі мали можливість побувати в самому серці Обсерваторії та спостерігати Сонце.

Присутні отримали позитивний емоційний заряд та наснагу до майбутніх мандрівок.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Поділитись: