Львів’яни літнього віку переглянули творіння сучасного українського кіно – документальний фільм “Міф” про Василя Сліпака

Вчора, 21 лютого літні городяни Львівського міського територіального центру відвідали Кінопалац «Львів», де мали можливість переглянути новий фільм « Міф » авторів стрічки Добровольці Божої Чоти – Леоніда Кантера та Івана Яснія, який розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом. Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «МІФ» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Сьогодні сонце з розчерком гармати,

сьогодні небо впало від жалю,

сьогодні ти пішов у вічність, брате,

я свічку у дорогу запалю.

Вічна пам’ять героєві, ВЕЛИКІЙ ЛЮДИНІ!

За сприяння директора ТзОВ Кінопалац «Львів» літні люди Львівського міського територіального центру мали можливість безкоштовно переглянути фільм « Міф ».

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

Організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Віра Костецька.

 

Поділитись: