Львів’яни літнього віку переглянули творіння сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

Вже шостий рік поспіль городяни поважного віку Львівського міського територіального центру мають можливість безкоштовного кіноперегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком».

Так, 13 жовтня, дідусі та бабусі переглянули перший белетризований документальний фільм « Дві корони », який відтворює незвичайне життя св. о. Максиміліана Кольбе. Документальні зйомки здійснювалися в Польщі, Японії та Італії. У художній частині фільму зіграли видатні польські актори. В головній ролі – Адам Вороновіч.

Загальна мета фестивалю – підвищення рівня знань про культурну спадщину Польщі, а також її історію та сучасні суспільні проблеми.

Цільовою аудиторією проекту є масовий український глядач, який щодня не спілкується польською мовою, але є палким шанувальником високого кіномистецтва.

Кіно – це один з різновидів мистецтва. Відтак, перегляд сучасного якісного кінематографу формує світогляд людини, спонукає до певних глибоких думок.

Ми вдячні представникам консульства Республіки Польща у Львові за плідну співпрацю протягом шести років в організації для літніх людей культурних заходів. Адже попри свій вік, вони залюбки дивляться кіно, ще й у сучасному кінотеатрі.

Літні люди проявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають.

Організувало відвідування Кінопалацу літніми городянами відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: