Львів’яни літнього віку переглянули оперету, прийняли участь у прощі та прослухали лекцію

Львів соціальний. За добре складеною останніми роками традицією працівники Львівського міського терцентру організовують одиноким львів’янам похилого віку заходи з проведення цікавого та корисного дозвілля.

З нагоди Дня Матері львів’янки похилого віку Львівського міського територіального центру мали можливість переглянути оперету “Весела вдова”. Наше місто Львів – це осередок розвитку української культури, в якому зосереджена левова частка культурних і мистецьких пам’яток нашої держави. Відтак, підтримуючи такий високий статус, місто намагається забезпечувати можливість культурно збагачуватися всім категоріям громадян, які цього бажають – культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька.

Також Залізничним відділенням соціальної допомоги вдома організовано прощу в село Страдч Яворівського району, у якій прийняли участь 11 підопічних, що обслуговуються відділенням. В програмі свята відбулась спільна хода Страдецькою Хресною дорогою. Також до прощі долучився священик з церкви Всіх Святих Українського народу.

В центрі денного дозвілля при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька,319а) проведена лекція психолога на тему: «Сором. Позитивні та негативні сторони прояву сорому». Сором – почуття, що виникає у людини при здійсненні вчинків, які не відповідають вимогам моралі та принижують її гідність. Тому, важливо розуміти, які саме причини впливають на виникнення цього почуття. Учасники зустрічі розповіли про власні емоції, які виникають при появі сорому.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

 

Поділитись: