Львів’яни літнього віку ознайомились з творчістю Романа Купчинського

У центрі дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а, фахівці Львівського міського територіального центру для літніх львів’ян організували поетичний вечір. Зокрема, під час цього заходу дідусі та бабусі ознайомилися з життєвим та творчим шляхом видатного українця, поета та воїна Романа Купчинського.

«Серед відомих творів поета і такі пісні – «Зажурились галичанки», «Човен хитається», «Як з Бережан до кадри», «Лети, моя думо», «Боже великий, творче всесвіту» та ще понад сотня інших, – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. – Під час зустрічі присутні декламували вірші та співали стрілецьких пісень Романа Купчинського».

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: