Львів’яни літнього віку гуртом зустрічали Свято Миколая

Підопічні Львівського міського терцентру разом в колі друзів відзначали Свято Миколая. Так, минулого четверга 18 грудня відвідувачі центру дозвілля при храмі Святого Климента Папи побували на концерті присвяченому дню Святого Миколая.

Концерт відбувся у Центрі Творчості молоді та юнацтва Галичини «Погулянка». Народний вокально – хореографічний ансамбль «Рушничок» представив нашій увазі казку «Пригоди у царстві Льодовиська», а також діти танцювали та співали. Наприкінці дійства усіх привітав з наступаючими святами Святий Миколай.

А вже наступного дня 19 грудня в центрі дозвілля при храмі Святого Климента Папи панувала святкова атмосфера. У цей день до відвідувачів центру дозвілля завітав Миколай.

Найбільш очікуваним та значимим це свято є не тільки для дітей, а й для старших людей, адже вони теж вірять у чудотворну силу Святого Миколая і чекають від нього подарунків. Присутні отримали подарунки від Святого Миколая. Натомість відвідувачі центру дозвілля теж прийшли не з порожніми руками. Миколай отримав від літніх городян малень дарунки виготовлені власноруч. Серед подарунків були навіть кулінарні – пельмені, які приготувала одна із підопічних, і які із задоволенням усі куштували.

Про старших людей незабули і благодійники, які подарували відвідувачам печиво та солодощі, з якими пізніше відбулося чаювання.

У цей святковий день святкувала свій День Народження одна із підопічних Франківського відділення Львівського міського терцентру Ольга Ковалів, яка відзначила свої уродини в теплій дружній атмосфері,– розповіла завідувач Франківського відділення Львівського міського терцентру Оксана Турек

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Відомо, що Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.

 

Поділитись: