Львів’яни літнього віку готуються до Свята Миколая

Зараз місто поринає у казкову містерію Дня святого Миколая. Так, це свято одне з найулюбленіших не тільки серед малечі але й дорослих. В ці дні проходять заходи як для діток так і громадян літнього віку. Вчора 17 грудня підопічні Львівського міського терцентру взяли участь в майстер-класі по виготовленню ялинкових прикрас та вітальних листівок до Миколая, зустріч пройшла центрі дозвілля для літніх при храмі святого Климента Папи (вул. Ген. Т. Чупринки, 70).

Також, вчора з нагоди свята Миколая відбулась емоційно тепла зустріч у відділенні соціально-побутової реабілітації (вул. Кирилівська, 3а) на якій вихованці Львіського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді привітали дудусів та бабусь власноруч виготовленими святковими листівками до Дня Святого Миколая.

На зустрічі панував хороший настрій, суцільний позитив та по справжньому святкова атмосфера, яка принесла задоволення як малечі так й нашим підопічним,– культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

Довідка: Діяння Миколая стали причиною появи багатьох легенд, завдяки яким він з часом став одним з найважливіших святих. Декотрі з цих легенд основані на вчинках одноіменного абата монастиря Сіон поблизу Мир, пізніше єпископа Пінари, проте приписуються святому Миколаю.

 

Поділитись: