Львів’яни літнього віку беруть участь у літературних заходах

Для відвідувачів центру денного дозвілля, що на вул. Кирилівській 3а, відбулася зустріч з циклу літературні акварелі: “На бистрині життя”. Під час спілкування присутні ознайомилися з життєвим та творчим шляхом, літературною та громадською діяльністю письменниці, члена Національної спілки журналістів України, члена Української асоціації письменників Західного регіону та громадського діяча – Романії Данилюк.

Зі словом виступили: письменниця та член Української асоціації письменників Західного регіону – Маргарита Горбик, педагог – Стефанія Горбач. Дідусі та бабусі декламували вірші та читали поетичні твори пані Романії.

Літературні зустрічі є пізнавальними і сприяють душевному спокою та рівновазі людей. В ході читань учасники ділилися власними здобутками та творчими планами.

Ідея заходу полягає у спонуканні літніх громадян проявляти свої таланти через мистецтво – поезію, аби відчувати свою дотичність до громади.

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: