Львів’яни з числа «чорнобильців» отримали від міста путівки   на оздоровлення

Кілька років поспіль місто закуповує путівки на санаторно-курортне оздоровлення учасникам ліквідації (ІІ категорії) аварії на Чорнобильській АЕС. Так, цього року 15 львів’ян отримали путівки на санаторно-курортному оздоровлення в Східниці. Власне в рамках плану заходів управління соціального захисту Львівської міської ради на 2014 рік закуплено 15 таких путівок на оздоровлення.

Путівки власникам вручили сьогодні під час зустрічі керівництва та працівників управління соціального захисту Львівської міської ради та керівництва і представників Львівської обласної організації «Союз Чорнобиль України».

Цього року нам вдасться оздоровити 15 львів’ян, з числа постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Категорію постраждалих обрано не випадково, адже учасники ліквідації ІІ категорії дуже рідко отримують путівки на оздоровлення з державного бюджету, оскільки вони не мають статусу першочергового забезпечення, позаяк позачергово держава забезпечує путівками постраждалих першої категорії, а в силу постійного браку державних коштів, інші категорії залишаються не оздоровлені. Тому, цим кроком міська влада частково нівелює диспропорцію з боку державної політики в сфері оздоровлення «чорнобильців» й водночас виражаємо підтримку людям, які боролись із смертельною радіацією,– в.о.начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

Слід доповнити, що цьогоріч управління соціального захисту Львівської міської ради з коштів бюджету міста виплатить одноразову матеріальну допомогу 1667-ом львів’янам «чорнобильцям» по 250 грн. згідно підписаного розпорядження міського голови.

Довідка:26 квітня 1986 року в Україні трапилася наймасштабніша техногенна катастрофа сучасності – аварія на Чорнобильській АЕС. За офіційними даними внаслідок Чорнобильської аварії потерпіли близько 5 млн. осіб, з них понад 2,6 млн. українців, у тому числі більше 600 тис. дітей.

 

Поділитись: