Львів’янки літнього віку відзначили свято весни у святковій дружній атмосфері

Щорічно у перший місяць весни в нашій країні зустрічають із особливими емоціями, адже саме на березень припадають дні коли по особливому шанують увагою жінок, дарунками і просто люблячими словами. Сьогодні у Львівському міському територіальному центрі на обліку перебуває майже 2,3 тис. одиноких громадян літнього віку, з яких понад 70% це жінки. Власне в установі з ціллю соціалізації своїх підопічних активно провадять практику активного дозвілля й проведення святкових заходів за участю підопічних з різних куточків міста. Так, один із таких заходів організованих Львівським міським територіальним центром у співпраці із адміністрацією готелю «Супутник» під гаслом «І знову Весна!» відбувся наприкінці минулого тижня у ресторані готелю.

«У ці перші весняні дні ми поставили собі за мету подарувати нашим підопічним жінкам відчуття свята, аби вони сприймали навколишнє життя у яскравих барвах. Ці дні приходу весняного тепла й сонця – це кращий період шанування наших жінок, адже вони теж випромінюють душевне тепло, а доброта в очах гріє наші серця як весняне сонце. Сьогодні, якщо суспільство планує досягти високих соціальних стандартів, а ми декларуємо такий вектор розвитку, то в такому суспільстві нема місцю дискримінаційним процесам як за гендерною, віковою так і будь якою іншою ознакою. Лише турбота про більш потребуючого, його підтримка й увага до нього – це є тим критерієм, який нас виводить на високий суспільний ступінь розвитку. Відтак, наш захід це не просто атракція й фестиваль хорошого настрою, а наш меседж жінкам, що вони є повноцінними учасниками подій сьогодення і потрібні нам як і ми їм»,– Вікторія Тарасенко-Романів завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру

Нагадаємо, що в ході весняної феєрії для громадян літнього віку виступили дитячі колективи: студія танцю «Диво» (Шевченківський район м. Львова), клуб танцю «Аеліта» (Залізничний район м. Львова), а також хор підопічних Шевченківського відділення соціальної допомоги вдома, представники Львівської міської громадської організації «Львівська Фортуна», окрім цього бабусі й дідусі опановували мистецтво танцю на майстер-класі, а під кінець усі забавлялись на запальній дискотеці.

 

Поділитись: