Львів місто соціальне. У нашому місті триває чудова традиція вітати, від імені міської влади найстарших львів’ян з нагоди їх 100-річного і понад 100-річного ювілею.

7 серпня, 104-ті за ліком уродини відзначила мешканка Галицького району п. Сара Никифоренко. З нагоди знаменної події, до ювілярки завітали представники управління соціального захисту привітали її та вручили одноразову грошову виплату в розмірі 1 тис.грн. Виплата здійснюється відповідно до підписаного розпорядження міського голови від 21.01.2013р. № 8.

Зрілість – це вершина пізнання життя. Люди які прожили понад вік є очевидцями багатьох історичних подій, які відомі нам лише з книжок чи переказів. Відповідно, ми як місто із задекларованим європейським вектором розвитку повинні пам’ятати про цих людей, опікуватись ними й берегти,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Нагадаємо, що управління соціального захисту Львівської міської ради вітає мешканців Львова з нагоди 100 років починаючи з 2007 року, а вже з 2010 року вітає також і ювілярів яким виповнилось більше 100 років. Всі ці люди отримують вітання від міста й одноразову грошову допомогу в розмірі 1 тис. грн.

Поділитись: