Так, у вівторок 19 лютого для стареньких людей проведуть тематичну зустріч на тему: «Історія львівської Ратуші». Захід пройде у відділенні соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а, на який запрошено підопічних, які перебувають на обслуговуванні у Галицькому відділенні Львівського міського терцентру.

В ході проведення зустрічі слухачам розкажуть про історичні факти візитівки нашого міста, які таємниці минулого приховують стіни Ратуші та ще багато цікавинок про які відомо небагатьом львовознавцям.

Організація дозвілля для одиноких львів’ян похилого віку є доповнюючим елементом в процесі їх соціалізації. Давши можливість спілкуватись, пізнати нове, взяти участь в колективних заходах, ми створюємо умови для покращення емоційного стану та духовного насичення їх життя, даємо їм відчуття сім’ї та єдності,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Довідка:
Льівська Ратуша – свідок багатьох історичних подій. У середньовіччя перед нею стояв стовп покарання. В 1564 році тут був страчений молдавський господар Томша, а в 1578 — провідник козацько-селянського повстання Іван Підкова.

В 1848 року під час революційних подій у Львові центр міста був обстріляний австрійською артилерією й ратуша була сильно ушкоджена, її первісна вежа вигоріла. В 1851 році будинок був відремонтований, купольне завершення замінили на зубчасте, як у середньовічних вежах. В 1852 році на вежі встановили нові годинники. З 1939 року в будинку міститься Львівська міська рада.

Поділитись: