Львів’янам літнього віку провели літературно-мистецький захід з нагоди Дня української писемності та мови

Вчора, 8 листопада в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації, для одиноких львів’ян, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, з нагоди Дня української писемності та мови відбувся літературно – мистецький захід під гаслом « О мово рідна! Золота колиска ».

Метою зустрічі було детально пізнати створення української писемності та мови, як здобутку культурного та духовного зростання нашої нації.

Особливо слухачам цікаво було дізнатись історію свята, особливості його відзначення, красу мови та значення її для українців.

Окрім того, на заході прозвучали вірші та пісні про мову у виконанні сестер Стефанії Горбач і Ольги Косій, вінок українських романсів та пісень подарувала присутнім солістка ансамблю пісні та танцю «Лемковина» Ольга Стефанко.

Зацікавив і викликав пожвавлення «Мовознавчий турнір», який дав можливість присутнім показати свої знання з української мови, а також дотепність і почуття гумору. Традиційно до заходу було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Моя велична українська мова».

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: